راهنمای پیگیری درخواست ایمیل

کاربران گرامی :

پس از تکمیل فرم درخواست ایمیل دانشگاهی، سیستم یک کد پیگیری به شما خواهد داد، آن کد را تا زمان دریافت پاسخ خود نگهداری نمایید.

جهت اطلاع از ایمیل خود، در تب پیگیری درخواست ایمیل در همین صفحه، کد پیگیری خود و حروف امنیتی را وارد نموده و روی جستجو کلیک نمایید. در پنجره نمایش داده شده ابتدا، فرم ارسالی شما نمایش داده شده و در انتهای آن پاسخ کارشناس مربوطه شامل ایمیل و پسورد ایجاد شده و نکات آموزشی را می توانید مشاهده نمایید.

لطفا پاسخ داده شده را با دقت مطالعه نموده و نسبت به اعمال تنظیمات ذکر شده اقدام نمایید.

نکات مهم درباره تنظیمات ایمیل دانشگاهی توسط کاربران

1.پس از ورود به ایمیل خود، در مسیر زیر یک ایمیل پشتیبان برای بازیابی پسورد فراموش شده ثبت نمایید: 

Settings - Account Settings - تب User – گزینه Backup Email Address

در صورت تغییر پسورد ایمیل خود، پسورد جدید می بایست دارای حداقل 8 کاراکتر و شامل حروف بزرگ و کوچک، کاراکتر(نشانه ها) و اعداد باشد.

2. با اعمال تنظیمات در مسیر زیر ، یک نسخه از  هر ایمیل ارسالی به ایمیل دانشگاهی شما، توسط ایمیل دیگری که شما معرفی می کنید، دریافت می گردد:

 Settings - Account Settings - تبforwarding

3. در صورت دریافت ایمیل های ناشناس که دربرگیرنده پیامی مبنی بر پایان یافتن اکانت شماست، از کلیک روی لینک معرفی شده و ورود اطلاعات ایمیل خود در آن لینک خودداری نمایید. جهت بررسی می توانید ایمیل را به آدرس: info@kums.ac.ir ارسال (forward ) نمایید.


4. برای بلاک (block) کردن ایمیلهای دریافتی، پس از انتخاب ایمیل مورد نظر، از تب actions گزینه   Block Sender را انتخاب کنید سپس در همان تب actions ، عنوان mark، و گزینه spam را انتخاب می کنید تا ایمیل انتخابی به داخل پوشه junk Email منتقل شود.

برای مشاهده آموزش های بیشتر  اینجا را کلیک نمایید.